District
Size
| - |
- Any
- 600ft² or Below
- 601 - 1000ft²
- 1001 - 1500ft²
- 1501 - 2000ft²
- 2001 - 3000ft²
- 3001 - 5000ft²
- 5001 - 10000ft²
- 10000ft²+
Layout
| - |
- Any
- 1Room
- 2Rooms
- 3Rooms
- 4Rooms
- 5Rooms+
More
| - |
- Any
- 600ft² or Below
- 601 - 1000ft²
- 1001 - 1500ft²
- 1501 - 2000ft²
- 2001 - 3000ft²
- 3001 - 5000ft²
- 5001 - 10000ft²
- 10000ft²+
Rooms
| - |
- Any
- 1Room
- 2Rooms
- 3Rooms
- 4Rooms
- 5Rooms+
|
Search: For Sale |
Total: 6154 / width photo: 6039 |
Golden
3Rms
High
COZZY LODGE
Kowloon Tong BOUNDARY ST 111
|
Gross 1800ft² @$25,556 Saleable 1677ft² @$27,430 |
$46,000,000 |
Golden
Floor Plan
4Rms
High
CULLINAN I LUNA SKY
Tsim Sha Tsui AUSTIN RD W 1
|
Gross 1738ft² @$31,646 Saleable 1304ft² @$42,178 |
$55,000,000 |
Golden
5Rms
TYCOON PLACE
Tai Po LO FAI RD 38
|
Gross 5808ft² @$11,708 Saleable 4070ft² @$16,708 |
$68,000,000 |
Top
Floor Plan
Middle
NORTH POINT IND BLDG
North Point KING'S RD 499
|
Gross 4500ft² @$6,889 Saleable 3400ft² @$9,118 |
$31,000,000 |
Top
4Rms
High
HARBOURFRONT LANDMARK
Hunghom WAN HOI ST 11
|
Gross 4312ft² @$25,742 Saleable 3160ft² @$35,127 |
$111,000,000 |
Top
3Rms
High
COZZY LODGE
Kowloon Tong BOUNDARY ST 111
|
Gross 1800ft² @$26,000 Saleable 1677ft² @$27,907 |
$46,800,000 |
Top
INTERNATIONAL IND BLDG
Kwun Tong HOI BUN RD 175
|
Gross 15000ft² @$2,920 Saleable -- |
Rent$160,000 $43,800,000 |
Top
3Rms
HONG LOK YUEN 21TH ST
Tai Po TAI PO RD
|
Gross 1850ft² @$9,935 Saleable 1214ft² @$15,140 |
$18,380,000 |